Meciurile de Azi

Cupe Europene: Champions League 18 Apr
20:45 Chelsea ? - ? Barcelona
 
 
Italia: Serie C1 Grupa A 18 Apr
18:00 Como ? - ? Taranto
 
 
Italia: Serie C2 Grupa A 18 Apr
15:00 Arzanese 3 - 2 Ebolitana FT
15:00 Calcio Chieti 0 - 2 Aversa FT
15:00 Celano 0 - 4 Perugia FT
15:00 Fondi 2 - 3 Aprilia FT
15:00 Gavorrano 2 - 2 Melfi FT
15:00 Isola Liri 0 - 5 Milazzo FT
15:00 Lamezia 1 - 0 Campobasso FT
15:00 Neapolis Frattese 1 - 2 Fano FT
15:00 Paganese 1 - 1 Catanzaro FT
15:00 Vibonese 0 - 0 Giulianova FT
 
 
Germania: Liga Regionala de Nord 18 Apr
17:00 Hamburger (Am) 0 - 0 St. Pauli (Am) 45'
18:00 Halberstadt ? - ? Hallescher
18:30 Verl ? - ? Essen
19:00 TuS Koblenz ? - ? Bochum (Am)
 
 
Franta: Liga 1 18 Apr
18:30 Marseille ? - ? Caen
18:30 Toulouse ? - ? Lyon
 
 
Maroc: GNEF 1 18 Apr
17:00 Meknes 1 - 0 Ittihad Khemisset 45'
19:00 Maghreb Fez ? - ? Wydad Casablanca
 
 
Bosnia: Premier Liga 18 Apr
16:00 Velez Mostar 0 - 0 Prijedor 90'
 
 
Arabia Saudita: Liga Saudi Profesional 18 Apr
19:40 Al Ansar ? - ? Najran
19:40 Al-Faisaly ? - ? Al-Fath
19:40 Al-Raed ? - ? Al Ittifaq
 
 
America de Sud: Cupa Libertadores 18 Apr
03:30 Bolivar 3 - 0 U. Catolica FT
03:30 Junior 2 - 1 U. Espanola FT
00:30 Arsenal Sarandi ? - ? Fluminense
00:30 Boca Juniors ? - ? Zamora
 
 
Meciuri amicale: Meciuri amicale intertari 18 Apr
11:00 Denmark U20 1 - 3 Italy U20 FT
13:00 Iran 2 - 0 Mauritania FT
16:00 Croatia U20 ? - ? Serbia U20
16:00 Slovenia U20 ? - ? Hungary U20
19:00 Portugal U20 ? - ? Switzerland U20
 
 
Finlanda: Veikkausliiga 18 Apr
17:30 Lahti ? - ? Honka
 
 
Statele Unite ale Americii: Major League Soccer - Play Offs 19 Apr
01:30 DC United ? - ? Montreal
 
 
Africa de Sud: Premier League 18 Apr
15:00 Free State Stars 2 - 2 Black Leopards FT
19:30 Amazulu ? - ? Golden Arrows
19:30 Bidvest Wits ? - ? Ajax Cape Town
19:30 Jomo Cosmos ? - ? Bloem Celtic
19:30 Mamelodi Sundowns ? - ? Platinum Stars
19:30 Santos ? - ? Supersport Utd
20:00 Moroka Swallows ? - ? Orlando Pirates
 
 
Slovenia: Cupa 18 Apr
16:30 Celje 0 - 0 Sencur HT'
17:30 Maribor ? - ? Velenje
 
 
Polonia: Divizia 1 18 Apr
15:30 Zabki 1 - 1 Arka Gdynia FT
16:00 Kolejarz 2 - 0 Plock 90'
16:00 Swinoujscie 0 - 0 Polonia Bytom 90'
16:30 Radzionkow 1 - 0 Pogon Szczecin HT'
16:30 Termalica B-B. 0 - 0 Sandecja Nowy S. 45'
17:00 Gornik Polkowice 1 - 0 GKS Katowice 45'
17:00 Leczna 0 - 0 Zawisza 45'
17:00 Ol. Grudziadz 0 - 0 Warta Poznan 45'
19:00 Piast Gliwice ? - ? Elblag
 
 
Paraguay: Primera Division 18 Apr
21:30 Cerro Porteno PF ? - ? Sol de America
21:30 Independiente ? - ? Guarani
00:00 Cerro Porteno ? - ? Sp. Luqueno
 
 
Norvegia: Cupa Nm 18 Apr
17:45 Verdal 0 - 0 Ntnui 5'
18:00 Arendal ? - ? Vigor
18:00 Arna-Bjornar ? - ? Varegg
18:00 Austevoll ? - ? Nest-Sotra
18:00 Jeloy ? - ? Borgar
18:00 Jevnaker ? - ? Modum
18:00 Korsvoll ? - ? Skjetten
18:15 Maloy ? - ? Stranda
19:00 Averoykameratene ? - ? Kil/Hemne
19:00 Oslo City ? - ? Fjellhamar
19:00 Steinkjer ? - ? Stjordals Blink
19:30 Runar ? - ? Flint
20:00 Eidsvold ? - ? Gruner
20:00 Strindheim ? - ? Halden
20:30 Hauerseter ? - ? Oppsal
 
 
Lituania: Liga A 18 Apr
16:00 Siauliai 2 - 2 Zalgiris 90'
16:00 Tauras Taurage 2 - 4 Dainava Alytus 90'
16:30 Ekranas 1 - 0 Banga 65'
 
 
Letonia: Lmt Virsliga 18 Apr
16:00 Jelgava 1 - 2 Daugavpils 90'
16:30 Ventspils 1 - 0 Daugava Riga 64'
17:00 Skonto 0 - 0 Liepajas HT'
17:00 Spartaks 0 - 1 Gulbene HT'
18:00 Metta/LU ? - ? FC Jurmala
 
 
Japonia: Cupa Nabisco 18 Apr
12:00 Albirex Niigata 1 - 0 Kobe FT
12:00 Iwata 1 - 0 Hiroshima FT
12:00 Kawasaki Frontale 3 - 1 Vegalta Sendai FT
12:00 Sapporo 1 - 2 Kashima FT
12:00 Shimizu 1 - 0 Yokohama M. FT
12:30 Urawa 1 - 4 C-Osaka FT
 
 
Ungaria: Cupa Ligii 18 Apr
17:30 Kecskemeti TE ? - ? Videoton
 
 
Grecia: Superliga 18 Apr
18:00 AEK ? - ? Atromitos
18:00 Asteras Tripolis ? - ? Panathinaikos
18:00 Ergotelis ? - ? Levadiakos
18:00 Giannina ? - ? Olympiakos Piraeus
18:00 Kerkyra ? - ? OFI Crete
18:00 Panaitolikos ? - ? Aris
18:00 Panionios ? - ? Skoda Xanthi
18:00 PAOK ? - ? Dramas
 
 
Danemarca: Cupa Landspokal 18 Apr
18:00 FC Copenhagen ? - ? Sonderjyske
 
 
Cehia: Cupa Republica Ceha 18 Apr
16:00 Jablonec 1 - 1 Sparta Prague 90'
 
 
Croatia: Cupa 18 Apr
18:00 Cibalia ? - ? Osijek
 
 
Costa Rica: Primera Division 18 Apr
04:00 Herediano 2 - 0 Puntarenas FT
04:30 Orion 1 - 5 Saprissa FT
 
 
Bulgaria: A Pfg 18 Apr
15:30 Minyor Pernik 0 - 7 Ludogorets FT
16:00 Cherno More 7 - 1 Kaliakra 90'
16:00 Montana ? - ? Litex Lovech Postp.
18:00 Levski ? - ? Chernomorets Burgas
 
 
Bulgaria: Divizia a doua de Est 18 Apr
16:00 Malesh ? - ? Septemvri
 
 
Brazilia: Cupa Braziliei 19 Apr
00:30 Ponte Preta ? - ? Atletico GO
 
 
Cupa Asiei: Cupa Asiei Afc Champions League 18 Apr
12:00 Adelaide Utd 1 - 0 Pohang FT
12:00 Nagoya 0 - 0 Tianjin Teda FT
12:30 Seongnam 5 - 0 Central Coast FT
14:00 Bunyodkor 3 - 2 G-Osaka FT
16:30 Nasaf Qarshi 0 - 0 Al Rayyan 45'
17:45 Al Jazira ? - ? Esteghlal TEH
18:00 Lakhwiya ? - ? Sepahan
19:45 Al Ahli ? - ? Al Nasr
 
 
India: Liga I 18 Apr
15:00 Pune 2 - 0 Salgaocar SC FT
 
 
0 - 0 90'
bet-at-home.com